درباره زیمابان

اعتماد رمز موفقیت است.

زیمابان

یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین تولید کننده نانو مواد در حوزه ساختمان هستیم. زیمابان با داشتن تیمی بسیار قدرتمند در بخش های مختلف همانند تولید، تحقیق و توسعه، بازاریابی و فروش همیشه سردمدار محصولات شیمی ساختمان از جنبه های، عرضه به موقع و با کیفیت و همچنین خدمات و مشاوره عالی پس از فروش می باشد.

سال ها تجریه و علم با هم ادقام گردیده و نتایج خارق العاده ای را در بخش شیمی ساختمان به ارمغان آورده.

بیش از 10 سال سابقه

زیمابان با افتخار از اولین شرکت‌های فعال در زمینه نانو عایق رطوبتی در ایران است. بیش از 12 سال ارائه خدمات با کیفیتی یکپارچه و با هدف کسب حداکثر رضایت مشتریان

به مشتریانمان متعهد هستیم

مشتریان ما به زیمابان اعتماد دارند، زیرا هر روزه در گوشه‌ای از ایران، ما به تعهد خود مبنی بر ارائه باکیفیت‌ترین برند محصولات شیمی ساختمان در بازار پایبند هستیم. چالش ما این است که این کار را به گونه‌ای انجام دهیم که کاملاً مشتری مدار باشد و نه تنها بهترین محصولات را به آنها ارائه دهیم، بلکه مشاوره های انحصاری، ارتباط متقابل و پشتیبانی مداوم را به منظور کسب حداکثر رضایت آن‌ها ارائه دهیم.

گروه صنعتی زیمابان

گروه صنعتی زیمابان از سال ١٣٨۴ فعالیت خود را در زمینه محصولات فلزی ساختمان با شماره پروانه بهره برداری ۶١٣٠٢ مورخ ١٣٨٨/٠٣/٢٣ از وزارت صنعت، معدن و تجارت در زمینی به متراژ ٣٣۶٠ متر متر مربع با احداث ۱۰۰۰ متر سوله صنعتی و حدود ۲۰۰ متر مربع فضای مسکونی و اداری شروع نمود. سپس این واحد تولیدی به‌موازات اقدام به ایجاد واحد تحقیق و توسعه در زمینه تولید محصولات شیمیایی ساختمان نمود و در راستای تحقق این امر از متخصصین استفاده نمود.


در حال حاضر این واحد تولیدی با پروانه بهره برداری به شماره ١٧٨۶۶/١٠٢/٩٨ مورخ ١٣٩٨/٠٩/١٨ در زمینه تولید انواع عایق های رطوبتی پلیمری، انواع افزودنی های بتن، چسب کاشی و سنگ، ملات خشک آماده و نانو ژل سیلیس و… در زمینی به متراژ ۹۳۰۰ متر مربع، از سوله و فضای اداری مسکونی بیش از ۲۰۰۰ متر مربع در شهرک صنعتی خراسان شمالی در حال فعالیت می باشد. این واحد کماکان به دنبال توسعه سبد محصولات و فضای تولیدی خود می باشد.
امید است که این واحد صنعتی در پنج سال آینده جای خود را در سبد محصولات شیمی ساختمان کشور باز نماید.

برند زیمابان با گواهینامه ثبت علامت تجاری از سازمان ثبت اسناد و املاک  کشور ، حق استفاده انحصاری درطبقات به شرح ذیل را دارا می باشد:

1. طبقه 1: چسب براي مصارف صـنعتي، چسب کاشـي

2. طبقه ۱۷: عایق رطوبتی و رنگ های عایق بندی

3. طبقه ۳۵: تبلیغات در فضای باز،تبلیغات،تبلیغات تلویزیونی،فروش

4. طبقه ۳۷: عایق بندي ساختمان