پاسخ به
سوالات متداول

سوالات خود را از ما بپرسید، به سرعت پاسخ خواهیم داد. در این صفحه پاسخ پرسش‌های متداول شما آورده شده است.

زیمابان در دسترس شماست!

مجموعه‌ای از سوالات پرتکرار شما مخاطبان در مورد محصولات شیمی ساختمان توضیح داده شده. در ادامه این صفحه، بقیه سوالات را پاسخ داده‌ایم. اگر پاسخ سوال خود را نیافتید، ما در دسترس شما هستیم.

زیمابــــــان

هرکدام از محصولات زیمابان در چه مرحله ای از ساختمان سازی مورد استفاده قرار میگیرد؟

در مورد این سوال باید محصولات را به صورت زیر دسته بندی کرد

بهترین روش آب بندی سازه های بتنی از جمله مخازن و استخرها چیست؟

با توجه به کاربری مخازن یا استخر محصولات متنوعی مثل ایزوگام، ژئوممبران، نانو مواد خمیری و نانویی جهت آب بندی پیشنهاد می شوند. نکته کلیدی که باید به آن توجه داشت این است که اغلب این عایق ها توانایی کنترل فشار منفی را ندارند، بنابراین هرجا که حتی احتمال بروز فشار منفی داشته باشیم، مثل استخر های ذخیره آب کشاورزی که داخل زمین و در مجاورت رطوبت اطراف هستند، لازم است حتما سازه ها بصورت استاندارد (بتن مصلح) ساخته شده باشند و از روش های درست آب بندی در برابر فشار منفی آب استفاده شود و مهمترین قسمت اینکه از نانو عایق هایی استفاده شود که تمام استانداردهای لازم را در برابر حمله رطوبت و نشتی آب داشته باشند.

آیا استفاده از محصولات واترپروف بتن، ما را از ایزولاسیون نهایی سازه های بتنی بی نیاز می کند؟

با اینکه محصولات بسیار زیادی به عنوان واترپروف بتن در بازار عرضه می شود، باید دانست که اغلب این محصولات باعث آب بندی صد در صد بتن نمیشوند و تنها در اشباع شدن بتن کمک می کنند و زمان بروز نشتی را در سازه افزایش می دهند. بنابراین اصولی ترین و دائمی ترین روش آب بندی سازه های بتنی، استفاده از عایق های رطوبتی مناسب بر روی سطح کار می باشد.

برای انتخاب یک پوشش مناسب درز انبساط یا انقطاع چه نکاتی را باید در نظر گرفت؟

  • موقعیت در انبساط در کف یا دیوار یا سقف یا بام
  • پهنای نهایی درز انبساط
  • وضعیت نهایی درز انبساط
  • وضعیت تردد و بار ترافیکی موجود
  • تمایل به نصب توکار یا رو کار

فرایند سفارش از زیمابان به چه صورت است؟

تلاش کرده‌ایم تا حد امکان تعداد تماس‌ها، مراجعات و هر گونه عواملی که باعث اتلاف وقت شما می‌شود را کاهش دهیم. پروسه سفارش به صورت های مختلف صورت می گیرد.

الف- خرید اینترنتی از فروشگاه محصولات زیمابان در سریع ترین زمان ممکن

ب- خرید اینترنتی از دیجی کالا و ترب  که ممکن است در زمان بیشتری به طول انجام

ج- تماس تلفنی با سازمان فروش زیمابان که توسط شما آغاز می‌شود و مشاوره اولیه‌ای را با کارشناس فروش ما خواهید داشت که منجر به انتخاب درست و دقیق و خرید شما می شود.

د- حضور در دفتر سازمان فروش زیمابان، مشاوره کاملا رایگان و بستن قرارداد و انجام خرید توسط شما.

مدت زمان تحویل سفارش از زیمابان به چه صورت است؟

تمام محصولات روتین زیمابان در انبار شرکت موجود می باشد، بر همین اساس تمام کالا ها در کوتاه ترین زمان ممکن (بین یک تا سه روز) به دورترین نقطه کشور می رسد.

اما در پروژه هایی با ابعاد بزرگ و وسیع زمان تحویل هر پارت برابر با 7 تا 10 روز می باشد. اما برای اطلاع دقیق‌تر با ما تماس بگیرید. کارشناسان زیمابان برآورد دقیق‌تر با توجه به توضیحات شما ارائه خواهند کرد.

برای کسب اطلاعات از چگونگی درخواست نمایندگی، عاملیت فروش و اجرای محصولات چه کاری باید انجام دهیم؟

برای هرگونه سوال همکاری یا اجرا می توانید با کارشناسان ما در سازمان فروش زیمابان تماس حاصل فرمایید.

برای تهیه نانو عایق و یا سایر محصولات شیمی ساختمان از جنس ایرانی استفاده کنم یا خارجی؟

محصولات شیمی ساختمان ایرانی در ابتدای راه‌اندازی خط تولید در ایران (حدود 30 سال پیش) کیفیت چندان مناسبی نداشت. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی تولیدکنندگان شیمی ساختمان در ایران، کیفیت نمونه های تولیدی با نمونه‌های خارجی رقابت می‌کند. در زمینه نانو عایق های رطوبتی می توان به جرات گفت که نمونه های داخلی، مخصوصا برند زیمابان کیفیتی بالاتر از برند های امریکایی و اروپایی داشته و این عامل نشان افتخار تولید کنندگان داخلی و ماست.

لیست قیمت محصولات زیمابان را از فروشگاه می توانید مشاهده کنید. زیمابان همواره بالاترین کیفیت را داراست و هیچ وقت کیفیت را قربانی قیمت نخواهیم کرد.


با ما در تماس باشید

مطالب بالا چقدر مفید بود؟

امتیاز دهید

0/5